Yhteystiedot

Logister suomi

Logister Oy
Ratakaari 11
27500 Kauttua
☎ +358 (0)2 83786300
Y-tunnus 1478011-6
Laskutus:
Verkkolaskuosoite: 00371780116
Välittäjä: Maventa Oy
Välittäjätunnus: 003721291126
HUOM! välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä DABAFIHH
Sähköpostilaskut: office@logister.com

Jani Lehtonen
Tekninenjohtaja
Varaosat, jälkimarkkinat ja myynti
☎ +358 (0) 40 716 0161
@ jani.lehtonen@logister.com


Jari Junnila
Tekninen neuvonta (henkilönostimet)
☎ +358 (0) 40 513 8247
@ jari.junnila@logister.com

Paula Ekroth
Taloushallinto
☎ +358 (0) 40 8441182
@ paula.ekroth@logister.com

Sähköpostit: etunimi.sukunimi@logister.com

Ota yhteyttä / Pyydä Tarjous

Kiitos, viestin lähettäminen onnistui. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian!

Thank you, your message has been successfully sent. We will contact you as soon as possible!

Jokin meni pieleen viestin lähettämisessä, pahoittelumme! Kokeile uudelleen hetken kuluttua tai ota yhteyttä puhelimitse.

Oops, something went wrong! Please try again later or contact us by phone.

Norway

Satamavaunut

Brubakken AS
Floodmyrveien 26
N-3946 Porsgrunn

Mr. Gordon Lindseth
☎ + 47 93 26 39 55
@ gordon.lindseth@brubakken.no

South Korea

Satamavaunut

Bokook Corporation 
#805 Namkwang Centlex
301 Bupyeong-daero (Cheongcheon-dong)
Bupyeong-gu, Incheon 21315, Korea

☎ +82-32-363-3366 ~ 8
Fax: +82-32-363-3369
Mobile: +82-10-6337-6057
@ bokook@bokook.kr

usa

Satamavaunut

JB-Protech Inc.
P.O. Box 400, White Oak, TX 75693, USA
310 US Hwy 80, Gladewater, TX 75647, USA
☎ 903-291-9100
Fax: 903-291-9200

Attn. Juhani Lakanen
Cell: (903)-806-0405
@ juhani.lakanen@jbprotech.com

sweden

Satamavaunut

Brubakken AB
Victor Hasselblads gata 9
S-421 31 Västra Frölunda

Att: Hans Ardstedt
☎ + 46 76 621 92 22
@ hans.ardstedt@brubakken.se

Denmark

Henkilönostimet

Danilift A/S
Søndergaarden 34
9640  Farsø

☎ 98 63 15 99
@  info@danilift.dk

Netherlands

Henkilönostimet

Eurosupply Hoogwerksystemen B.V.
Oostelijke Randweg 16
4782 PZ   MOERDIJK
Havennr. M049
Nederland 

☎ +31 (0)168 329331
Fax: +31 (0)168 327730
@ info@eurosupply.net